Denizli doğalgaz deyince akla gelen ilk firmalardan olan semtgaz mühendislik firması, doğalgaz dönüşüm, kombi, tesisat, projelendirme, kentgaz gaz açımı ve klima sistemleri konusunda uzmanlaşmıştır.

Kentgaz yetkili bir mühendislik firması ile doğalgaz işlerinizi yaptırmanızı öneririz. En az üç firmadan yerinize gelip, ne yapacaklarını, hangi marka kombi kullanacakları, hermetik mi, yoğuşmalı mı olacak, kombi nereye konulacak, borulama nerelerden olacak, radyatör petekler hangi odalara nasıl konulacak gibi detayları size anlatmalarını sağlayın. daha sonra yazılı bir teklif alın.

denizli-dogalgaz

Bu tekliflerden veya firmalardan birisini seçerken sadece fiyata bakmayın, zira bazen ucuz etin suyu çok yavan olmakta. Kuşkusuz kombi, fiyatı belirleyen ana unsur, onun için evinize en uygun kombiyi seçmek en doğrusu. Çünkü her zaman en iyisi, yada en güçlüsü en iyisi değildir.  İyisi ihtiyaçlarınızı karşılayacak ama bunu en az doğalgaz yakarak, kentgaz faturanızı düşürerek ve az tamir-bakım gerektirerek yapacak olandır.

Bu nedenle mutlaka Denizli doğalgaz konusunda uzman ve Kentgaz yetkili Makina Mühendisinden tavsiye almanız en doğrusu olacaktır. Artık Denizli merkezimizde Pamukkale doğalgaz ve Merkezefendi doğalgaz firmaları bulunmakta. Kentgaz yetkili ve sertifikalı firma listesini Kentgaz resmi web sayfasında bulabilirsiniz.

Diğer taraftan Denizli’de servis ağı geniş olan kombilerde işinizi kolaylaştıracaktır. Unutmayın radyatör peteklerbelirli bir standarda göre yapılır o nedenle petekler arasında bariz bir fark yoktur. Ekonomik olanı seçebilirsiniz. Gaz alarm cihazı, selenoid gaz kesme valfi, oda termostatı, termostatik vana, kombinin balkonda yada mutfakta olması, yerden ısıtma yada mobil hat kullanılması tamamen sizin tercihinize bağlıdır.

Ama Denizli’de doğalgaz kullanan Kentgaz Abonesi değerli dostlarımıza tavsiyemiz kesinlikle termostatik vana yerine oda termostatı seçmeleridir.

Denizli Doğalgaz
Etiketlendi:         

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir