Kentgaz ve bağlı olduğu doğalgaz dağıtım şirketine bağlı tüm illerdeki doğalgaz dağıtım firmaları Enerya adı altında birleşmişti. Yeni marka altında gelen ilk kampanya ile abonelik ve güvence bedeli ödemelerinde Denizli Enerya sizlere taksit imkanları sunuyor.

Aynı Kentgaz hizmetlerini devam ettirmesine rağmen ismini Enerya olarak değiştirmiş oldu. Böylece her ilde ayrı ayrı firma ismi yerine, STFA gurubunun doğalgaz dağıttığı 11 ilde ismi Enerya olarak birleştirilmiş oldu.

denizli-enerya-abonelik-kampanyasi

Bu bağlamda Denizli Ankara yolunda, Sevindik köprülü kavşağı öncesinde yer alan hizmet vermeye devam eden Enerya Denizli Doğalgaz Dağıtım A.Ş. yaptığı kampanya ile 30 haziran 2014 tarihine kadar yapacakları yeni abonelik başvuru ücretini 6 taksitle ödeyebilecekler.

Abonelikleri olup, tesisatını Enerya yetkili doğalgaz tesisat ve mühendislik firmalarına yaptırmış, yapılan bu doğalgaz daire içi ve kolon tesisatı makina mühendisi tarafından projelendirilmiş ve bu proje Enerya tarafından onaylanmış olmalı. Bu onay ardından ilgili abone veya kiracısının ödemesi gereken güvence bedeli bulunmakta. İşte bu güvence bedeli de aynı şekilde kredi kartı ile 3 taksit yapılabilmekte. Bu güvence bedeli ödemenizin ardından sizin adınıza tahsis edilen doğalgaz sayacı, projenizi onaylatan mühendislik firmasına Enerya tarafından teslim edilmekte. Bu sayacın montajı yapıldıktan sonra doğalgaz tesisat firması tarafından gerekli testler yapılması ardından doğalgaz açım randevusu talep edilir. Enerya tarafından oluşturulan randevu günü ve saatinde evinize gelerek yapılan kontroller sonucu doğalgazınız açılır.

Artık daha temiz ve çevreci doğalgazı kullanmaya başladınız, artık kömür doldur, soba yak, yandı yanmadı, acaba tüter mi?, külünü taşı derdinden kurtularak konforlu şehir yaşamına ayak attınız. Peki ya doğalgaz faturanız ne kadar gelecek sorusunu dert etmemek için doğalgazı tasarruflu kullanmak ve ısı yalıtımı konularında diğer yazılarımızı takip edebilirsiniz.

Yuvanızın sıcaklığı, yüreklerinize yansısın dileklerimizle.

Denizli Enerya Abonelik Kampanyası
Etiketlendi:             

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir